سلام دنیا – اولین وب نوشته

اگر بخوام مثل عرف جلو برم و همرنگ جماعت باشم باید اولین پست رو با عنوان سلام دنیا منتشر کنم.

سلام،

محمود اسدی هستم.

میخواستم تو این پست بنویسم که قصدم از راه انداختن این وبلاگ به اشتراک گذاشتن تجربه هایی از زندگی خودم هست که ممکنه ابعاد کاری یا حتی متفرقه رو در بر بگیره. فکر می کنم نوشتن حس خوبی بهم میده البته اگر از بین این نوشته ها بعضی هاشون مفید هم واقع شد دیگه چه بهتر?

شاید بیشتر خودم رو یک برنامه نویس وب میدونم تا یک مربی اسکرام. چون برنامه نویسی رو از سال ۸۶ شروع کردم و مربیگری رو از سال ۹۲٫ نجربه های زیادی داشتم که هم تلخ رو شامل میشه و هم شیرین که یک طمع ملس رو برام پدید آورده. البته گاهی در بین تجربه های تلخ چیز های ارزشمندی رو یاد گرفتم که تو تجربه های شیرین پیداش نمی کنی. جاهای زیادی کار کردم و در حال حاضر بیشتر مشغول یادگیری در زمینه مربیگری در زمینه چابک هستم و تمرکزم روی چارچوب اسکرام هست. انسانهای زیادی توی این راه بهم کمک کردن چه کسانی که واسم تجربه ی تلخ ساختن و چه کسانی که با اونا تجربه های شیرین داشتم.

همونطور که گفتم قصد دارم تو این وبلاگ نوشته هایی رو با شما اشتراک بزارم که امیدوارم مفید واقع بشه. خوشحال میشم تو این مسیر شما همراهیم کنید تا بتونم یک تجربه ی شیرین دیگه به قبلیا اضافه کنم.

ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *